Ливада со сеноси во близина на iverиверни сликарство од Клод Моне Дијамант Комплети за сликање за возрасни, 5Д кристални дијаманти уметност со алатки за додатоци, сли
  • Неодамнешно

Ливада со сеноси во близина на iverиверни сликарство од Клод Моне Дијамант Комплети за сликање за возрасни, 5Д кристални дијаманти

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 40x50cm / 16 x 20 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамки. Да ја завршите сами! Ние ќе се вратиме на 15% до 30% дијаманти за секоја боја за да се осигурате дека можете да ја завршите целата слика. ? 【Супер блиц дијаманти】 Постојат 17 делови над тркалезните вежби за да изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и брилијантни од дијамантите на смолата. Сјае во светлината, е најпопуларната декорација на DIY. ? 【Додадете радост во животот】 DIY Gem Painting може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживеете чувство на достигнување, да ја зајакнете самодовербата и да култивирате трпеливост, погодно за возрасни, постари лица и деца. ? 【Декорација на домови & Подароци】 : DIY дијамантски сликарство може да го олесни стресот, да ги прилагоди емоциите, да ја зголеми самодовербата и да истрае за да развие трпеливост. Комплет за сликање со дијаманти е најпопуларната декорација Овој комплет за боење на вкрстениот бод е совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба и други места. Комплетите за везови на Diamond Arts ќе бидат прекрасни подароци за семејството, пријателите и многу повеќе. ? Service Услуга по продажбата】 Ние сме производител на над 3 години-ги гарантираме нашите производи против дефекти во материјали и производство на занает за цел живот на производите. Ако на дијамантското сликарство што го добивате недостасуваат дијаманти или наидете на други проблеми, ве молиме слободно контактирајте не во секое време, ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши проблеми во рок од 24 часа ASAP. ? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 40x50cm / 16 x 20 инчи. Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамки. Да ја завршите сами! Ние ќе се вратиме на 15% до 30% дијаманти за секоја боја за да се осигурате дека можете да ја завршите целата слика. ? 【Супер блиц дијаманти】 Постојат 17 делови над тркалезните вежби за да изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и брилијантни од дијамантите на смолата. Сјае во светлината, е најпопуларната декорација на DIY. ? 【Додадете радост во животот】 DIY Gem Painting може да ја подобри практичната способност, да го намали стресот и да ги олесни емоциите, да доживеете чувство на достигнување, да ја зајакнете самодовербата и да култивирате трпеливост, погодно за возрасни, постари лица и деца. ? 【Декорација на домови & Подароци】 : DIY дијамантски сликарство може да го олесни стресот, да ги прилагоди емоциите, да ја зголеми самодовербата и да истрае за да развие трпеливост. Комплет за сликање со дијаманти е најпопуларната декорација Овој комплет за боење на вкрстениот бод е совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба и други места. Комплетите за везови на Diamond Arts ќе бидат прекрасни подароци за семејството, пријателите и многу повеќе. ? Service Услуга по продажбата】 Ние сме производител на над 3 години-ги гарантираме нашите производи против дефекти во материјали и производство на занает за цел живот на производите. Ако на дијамантското сликарство што го добивате недостасуваат дијаманти или наидете на други проблеми, ве молиме слободно контактирајте не во секое време, ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши проблеми во рок од 24 часа ASAP.