ArtLife Home 48 парчиња стаклени мозаични плочки за занаети, шарени стакло керамички парчиња за мозаични проекти Loveубов срце 2.2x2,3 см - Виолетова, 200g
  • Неодамнешно

ArtLife Home 48 парчиња стаклени мозаични плочки за занаети, шарени стакло керамички парчиња за мозаични проекти Loveубов срце

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот за мозаични плочки вклучува - форма : loveубов срце, големина на плочка : 22x2,3 см, дебелина : 0,5 см, количина : 48 парчиња мозаични плочки, тежина : 200g. (Материјал : Керамика со висок квалитет). Повеќекратни збирки - мешани плочки со мозаик во боја : како што се црвена, портокалова, жолта, зелена, сина, виолетова, бела, розова и повеќе. Овие парчиња керамика од мозаик стакло можат да бидат распоредени во убави обрасци на вашиот занает. Лесно за украсено - Мозаик плочки го на украсувањето wallsидови, рачно изработени плочи, фото рамки, чаши, цвеќиња и повеќе објект за DIY, можете да создадете различни обрасци колку што ви требаат за занаетчиски проект. Квалитетни и безопасни материјали - Секоја последна мозаична плочка цврста и невообичаена стакло, овие мозаици во нежни бои нема да ги изгубат своите бои, така што можете да ги залепите со преименувана инјекциска смеса, да создадете убави обрасци, мозаични стаклени парчиња не ограничени со имагинацијата. Незадоволна наплата од 100 проценти - 100 проценти задоволство. Во употреба на мозаични плочки, ако има проблеми со квалитетот, ве молиме испратете ни е -пошта, ако не сме задоволни од нашите производи, ние ви се враќаме 100 проценти. Ова е наша посветеност на квалитетот на мозаичните стаклени парчиња. Создадете убави обрасци што не се ограничени со имагинацијата со мешани плочки за мозаик во боја Спецификации : Материјал : Керамика Големина : 2.