Компанија за хартија од ехо паркинг, сребрена фолија- темно сина боја
  • Неодамнешно

Компанија за хартија од ехо паркинг, сребрена фолија- темно сина боја

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1,49 Сребрена фолија точка- темно сина боја. Прекрасната хартија за моделирање на Ехо Парк е отпечатена од обете страни и е совршена за картички, распоред, чување на меморија и сите видови на занаетчиство на хартија! Секоја индивидуална хартија се печати на високо квалитетен, 65# покритие и е без киселина и лигнин.