Велигденска торта сапун сапун од сапун кокошка кокошка ароматерапија силиконски овални јајца торта мувла силиконски чаша за топење за чоколадо
  • Неодамнешно

Велигденска торта сапун сапун од сапун кокошка кокошка ароматерапија силиконски овални јајца торта мувла силиконски чаша за топење за чоколадо

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодно е за торта /бонбони /желе /сапун /чоколадо Добра флексибилност и издржливост. Силиконски материјал од одделение за храна, чоколадото може да работи на -40 ° F + 500 ° F температура. Погодно е за торта /бонбони /желе /сапун /чоколадо. Добра флексибилност и издржливост. Силиконски материјал од одделение за храна, чоколадото може да работи на -40 ° F + 500 ° F температура. 2 парчиња диноса печење велигденска пластика, на пр. Аде сапун сапун, торта G торта DIY 3 D дома DIY силиконски чаша за топење за чоколадиликоно чоколадо е флексибилно, еднократно, не-лепливо, лесно се ослободува и има добар ефект. Идеално е за правење симпатично чоколадо. Лесно да се одмори, нелепливо, исплакнете со водена тежина : околу 30 Ggood Флексибилност и издржливост1 x Силиконематеријал : Силиконемада на висококвалитетен силиконски храна, мек, еднократно и погодно за торта /бонбони /желе /желе /желе / Силиконски материјал со сапун /чоколадо од одделение, чоколадото може да работи на -40 ° F + 500 ° F температура.