Caryko 1 Умен лост занаетчиски удар - форма на сечење хартија
  • Неодамнешно

Caryko 1 Умен лост занаетчиски удар - форма на сечење хартија

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилот на рачката го прави ударот полесен и поудобен за употреба и нежни вашите раце Сечи мерат околу 1 ", ударите мерат околу 2,75"*1,77 "*2". Совршено за уметнички дела DIY, завиткување на подароци, коверти, книги за меморија, честитки итн. Дојдете со синџир на клучеви со carykon (случајна боја). Спецификации : Материјал : ABS + Големина на легура : Сечи мери околу 1 "Големина на производот : околу 2,75"*1,77 "*2" Овие удари имаат дизајн на рачката што го олеснува картонот за удирање полесен од кога било! Одлично за картички, покани, белешки, книги за меморија, честитки, ознаки за подароци, списанија и какви било занаети со хартија. Пакетот вклучува : 1* занаетчиски удар (случајна боја) 1* ланец на клучеви на carykon (боите прикажани на сликите може малку да се разликуваат од вистинскиот производ заради поставките за осветлување и боја.