Glarks 57PCS 6 инчи за распоред на блок систем со стакло што работи со клешти и стакленички секачи, пластични изгореници, иглички за притискање, нафта за нафта, комплет за
  • Неодамнешно

Glarks 57PCS 6 инчи за распоред на блок систем со стакло што работи со клешти и стакленички секачи, пластични изгореници, иглички

DEN 476.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ 【Вклучен пакет】 : getе добиете блокови за распоред на 8 парчиња 6 инчи, стакло од 1 парчиња стакло, стакло, стакло од 1 парчиња стакло, секачи за стакло со 1 пар Дрипер на масло, шрафцигер од 1 парчиња Вкупно 57 парчиња витраж и алатки се доволни за вашето дневно сечење стакло и употреба на распоред. ★ 【Висок квалитет】 : Блоковите за распоред се изработени од алуминиумска легура, лесна и цврста, не е лесна за кршење или деформирање. Стаклото што работи со кршење на клешти е изработено од квалитетен челик, силен и цврст, со мека и удобна силиконска рачка. Стаклениот секач доаѓа со квалитетно сечење на сечилото и издржлива рачка на железо. FID Plastic Burnisher е тежок и може да биде свиткан по своја волја, лесно за вас да работи. ★ 【Систем за блокирање на распоред】 : Системот за блокирање на распоредот е 6 инчи, погоден за повеќето големини на работнички мрежи. За вас е лесен и тешко, лесно да се распоредат директните линии и аглите од 90 степени. Постојат мали дупки на блоковите во облик на L, што е погодно за фиксирање со притисок; Може да се примени и на повеќе работни панели по расклопувањето. ★ 【Стаклени клешти】 : Слаберите за стакло прифаќаат прилагодлив дизајн на завртки, овозможувајќи ви да ја контролирате количината на применет притисок, погоден за различна дебелина на стаклото. Слајките за кршење стакло дизајнирани да помогнат во кршење на стаклото по линија на резултат или може да се превртат и да се користат жлебови за да се грицкаат стакло подалеку од рабовите, неговите вилици наполнети со пролет можат да ви помогнат лесно да го ослободите притисокот. ★ 【Совршен подарок】 : Можете да ги споделите овие практични материјали за стакло од дамки и алатки со вашите пријатели, членови на семејството, соседи, колеги, најблиски и други loversубители на DIY или рачно изработени стакло што ги прават ентузијастите да ја искажат својата загриженост и да покажат loveубов кон нив. Убаво за почетници и искусни луѓе. Glarks 57pcs 6 инчи за распоред на блок систем со стакло што работи со клешти и стакленички секачи, пластични изгореници, иглички за притискање, комплет за асортиман на шрафцивер за напори за стакло? : Алуминиум легура ➤ Боја : црвена, црна, бела, сребрена, мешана боја ➤ Големина : Блок за распоред : 6 "L x 0.