2 парчиња чаша Тарнер од пена вметнува виножито Тумблер Тарнер пена и 2 парчиња 0,79 инчи чаша Тарнер Венди ПВЦ цевки за DIY Tumbler Machine Water Shott
  • Неодамнешно

2 парчиња чаша Тарнер од пена вметнува виножито Тумблер Тарнер пена и 2 парчиња 0,79 инчи чаша Тарнер Венди ПВЦ цевки за DIY Tumbler

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Убава комбинација на додатоци за сунѓер за сунѓер : getе добиете 2 парчиња пени за Тарнер за чаши и 2 парчиња чаши од чаши од пакетот, кои се практични додатоци за приврзоци за чаши, а количината е доволна за да ги користите и замените Услужен и сигурен : Вметнувачот на чашата е изработен од квалитетна пена, додека цевката за вртење е изработена од ПВЦ, и двете се сервисни, стабилни во структурата, не се лесни за пробивање, светлина во тежина, во убава изработка, способна да ви служи долго време. Поправете го шишето со вода убаво : пената Тарнер Тарнер мери околу 125 x 77 mm/ 4,92 x 3,03 инчи и е опремена со приближно. Дупки со дијаметар од 20 мм/ 0,79 инчи, доволно големи за да ги поддржувате вашите чаши или шишиња стабилно. Корисни чаши за тресење на чаши : Секоја ПВЦ цевки е со дијаметар од околу 20 мм/ 0,79 инчи, и во должина од околу 25 см/ 9,84 инчи, што е практичен дел за замена за машината DIY Tumbler, а исто така можете да го користите за пренесување на DIY Cup Cup , потоа инсталирајте го на заградата и исушете го проектот на вентилирано место, заштедувајќи многу време и енергија. Креативно и привлечно : Пената за чаша Тарнер е дизајнирана во форма на фудбал на виножитото, светла и убава, со поголема веројатност да ве инспирира кога правите некои занаети за DIY, живописни и интересни, правејќи го вашиот живот шарен. Убава комбинација на додатоци за сунѓер за сунѓер : getе добиете 2 парчиња пени за Тарнер за чаши и 2 парчиња чаши од чаши од пакетот, кои се практични додатоци за приврзоци за чаши, а количината е доволна за да ги користите и замените. Услужен и сигурен : Вметнувачот на чашата е изработен од квалитетна пена, додека цевката за вртење е изработена од ПВЦ, и двете се сервисни, стабилни во структурата, не се лесни за пробивање, светлина во тежина, во убава изработка, способна да ви служи долго време. Поправете го шишето со вода убаво : пената Тарнер Тарнер мери околу 125 x 77 mm/ 4,92 x 3,03 инчи и е опремена со приближно. Дупки со дијаметар од 20 мм/ 0,79 инчи, доволно големи за да ги поддржувате вашите чаши или шишиња стабилно. Корисни чаши за тресење на чаши : Секоја ПВЦ цевки е со дијаметар од околу 20 мм/ 0,79 инчи, и во должина од околу 25 см/ 9,84 инчи, што е практичен дел за замена за машината DIY Tumbler, а исто така можете да го користите за пренесување на DIY Cup Cup , потоа инсталирајте го на заградата и исушете го проектот на вентилирано место, заштедувајќи многу време и енергија.