Тенсикоко 10 парчиња торба декоративна тока украсени додатоци женски+паричници Декоративни завртки за кожа занаетчиски занаети
  • Неодамнешно

Тенсикоко 10 парчиња торба декоративна тока украсени додатоци женски+паричници Декоративни завртки за кожа занаетчиски занаети

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

легура Направени во САД или увезени. Преклопено затворање. Само Хемиско чистење. Рамни завртки во Чикаго : Со убава изработка, изгледајќи прилично елегантно и високо. Завртки за завртки за багаж : Со овие токи, можете да создадете поубави украси за DIY како што можете да замислите. Заврши за облека : За DIY куќиште и торбички токи, токи со ленти за торби, токи на ланец, додатоци ,. Додатоци за јаки од кучиња : и ниска цена, високи трошоци за перформанси. Цветни месинг столпчиња : Со добра текстура и светла боја, можеби ќе ви се допадне на прв поглед на тоа. Направени во САД или увезени. Преклопено затворање. Само Хемиско чистење. Рамни завртки во Чикаго : Со убава изработка, изгледајќи прилично елегантно и високо. Завртки за завртки за багаж : Со овие токи, можете да создадете поубави украси за DIY како што можете да замислите. Заврши за облека : За DIY куќиште и торбички токи, токи со ленти за торби, токи на ланец, додатоци ,. Додатоци за јаки од кучиња : и ниска цена, високи трошоци за перформанси. Цветни месинг столпчиња : Со добра текстура и светла боја, можеби ќе ви се допадне на прв поглед на тоа. Пакетот вклучува карактеристики на 10 x токи -големина : околу 1.