Амазон Најважните Женски Перформанси Среден Пораст Капри Активни Нозе
  • Неодамнешно

Амазон Најважните Женски Перформанси Среден Пораст Капри Активни Нозе

DEN 304.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

88% Полиестер, 12% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Цврсто, сигурно вклопување низ колкот, бутот и ногата. Лесна ткаенина за истегнување што ја отстранува влагата, дише активно. Еластичен појас. Широк појас изградба. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да се осигураме дека нашата облека е поудобна, поквалитетна и подолготрајна-по пристапни цени за целото семејство.