Тренингот Култура Резервоарот Блузи За Жени Солидна Удобност Без Ракави Кошули За Секојдневен Спорт Фитнес Јога Реверзибилни Ребрести Врвови
  • Неодамнешно

Тренингот Култура Резервоарот Блузи За Жени Солидна Удобност Без Ракави Кошули За Секојдневен Спорт Фитнес Јога Реверзибилни

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

75% Најлон, 25% Спандекс Повлечете го затворањето. Можете да изберете според вашата тежина или големина на бистата. Ако сакате цврсто чувство, можете да купите помала големина. Силните или бујните луѓе можат да одат нагоре по големина. ❀●НИВО на ГОЛЕМИНА● : Можете да изберете според вашата тежина или големина на бистата. Ако сакате цврсто чувство, можете да купите помала големина. Силните или бујните луѓе можат да одат нагоре по големина.3", Половината 24.4"; (€s одговара за 106-115 IB) ✿М-Биста 30", Половината 26", Должина 15.6"; (€m fit 115-132 IB) ✿L-Биста 31.5", Половината 27.7"; (€l вклопуваат 132-154 IB) X XL-Биста 33.9", половината 30", Должина 16.1"; (Xl Одговара На 154-183ib) X Xxl-биста 36.2", Половината 32.5" (Xxl Одговара На 183-194ib). ❀€Материјал : 75% Најлон, 25% Спандекс.Лесен, Дише, пријателски за Кожата И Здрав, Четиринасочен растеглив, без Набори,Не се собира, Не избледува.Абсорбента на пот, брзо сушење и удобна ткаенина ви го носи најдоброто спортско искуство. Овој женски реверзибилен резервоар е погоден за секоја жена. ❀€Одлични Карактеристики : Може да се носи од двете страни. Длабокиот Врат И вратот на бродот ви носат различни стилови. Тоа е вашиот избор да се одлучи како да се носат. Нашите ребрести резервоари за жени комбинираат мода, функција и перформанси, ребрести детали, цврсто вклопување, но со доволно истегнување. Облечете Го Овој Секси резервоар за култури за да ги покажете вашите облини. ❀●Функционални Блузи За Резервоари Q : женските врвови на резервоарот за вежбање одлично се совпаѓаат со секој градник. Конструкцијата со истегнување со високи перформанси во 4 насоки се движи подобро во секоја насока. Можете да ги спарите овие кошули без ракави со секое дно,како што се спортски панталони,јога хеланки,спортски панталони,фармерки,здолништа или други дно. ❀●Погоден За Секоја Пригода : резервоарите за жени се погодни и за активности во затворени простории и на отворено, можете да ги носите овие исечени врвови за вежбање при трчање, тенис, пешачење, пешачење, вежбање во теретана, вежбање, тренинг, вежбање и какви било други активности или секојдневно секојдневно носење. Лесно да се грижи култура врвот тренингот кошули за жени. Тренингот Култура Резервоарот Блузи За Жени Реверзибилна Цврста Удобност Кошули Без Ракави За Секојдневен Спорт Фитнес Јога Ребрести Блузи вие ја заслужувате ГОЛЕМИНА ШЕМА ✿С-Биста 28.3", Половината 24.4"; ✿М-Биста 30", Половината 26", Должина 15.5", Половината 27.