Хискивин 5/ 7 Инсем Женски Пешачење Активни Трчање Тренингот Шорцеви Удобен Повик Јога Дневна Џогер Шорцеви со Џебови
  • Неодамнешно

Хискивин 5/ 7 Инсем Женски Пешачење Активни Трчање Тренингот Шорцеви Удобен Повик Јога Дневна Џогер Шорцеви со Џебови

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90%Плојестер10%Спандекс Затворање на патент. ● НАДГРАДБА НА ТКАЕНИНА-90% Полиестер / 10% Спандекс, Растеглив, Дише, ја отстранува Влагата. ● ЕФИКАСНО ИЗБЕГНУВАЈТЕ СТУД-Идеални гаќи за aut и пролет, одличен основен слој за зима. ● МЕКО РУНО-мекото руно внатре обезбедува долготрајна топлина и удобност. Одлики-Патентите со рефлектирачки елементи ве одржуваат безбедни во слабо осветлена средина. ● ПОВОД-Идеален За возење велосипед, трчање, скијање и други зимски спортови на отворено. Дизајниран со меко руно и ткаенина што дише : 90% полиестер/10% спандекс. Карактеристика : Патентите со рефлектирачки елементи ве одржуваат безбедни во слабо осветлена средина. Ако сакате да излегувате со велосипед во ладни, ветровити есенски и зимски денови, ќе ви се допаднат термалните панталони ХИСКИВИН на отворено. Овие панталони за дишење имаат лесна термичка постава што ги прави совршени за барајќи зимски велосипедски активности.