Женски Елегантен Партиски Фустан Цветни Печатени V Вратот Кратки Ракави Фустани Шупливи Опремени Миди Должина Фустан За Лето
  • Неодамнешно

Женски Елегантен Партиски Фустан Цветни Печатени V Вратот Кратки Ракави Фустани Шупливи Опремени Миди Должина Фустан За Лето

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено ВО САД и Увезено. Грижете Се За : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате!!! Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Поврзете Не, Ви Благодариме !. розова фустан затворање. Стил-задолжителен основен фустан, Удобен и мек за девојка со кривина.Совршен за шармантни жени. Сите Натпревар : Совршен за спарување со чизми, високи потпетици, сандала, капа за сонце на плажа, модна чанта, ѓердани, нараквици и така натаму, ви помагаат да ја покажете вашата уникатна шармантна. Одлично е да се совпадне со јакна или кардиган во студени денови. Исто така прилично убав подарок за пријателите. Одлично за : Дневно, одмор,плажа, забава, Запознавање,Свадба ,клуб, секојдневен Итн. Спарете Го Со Летни Сандали Или Чевли Со Високи Потпетици, Ве Прави Да Се Истакнете Во Толпата. Машинско перење ладно нежно, со слична боја, не избелувајте.