Жените Солидна V Вратот Долги Ракави Маици Повик Мека Удобен Џемпер Лабава Одговара Основни Пуловери Блузи Модни Кошули
  • Неодамнешно

Жените Солидна V Вратот Долги Ракави Маици Повик Мека Удобен Џемпер Лабава Одговара Основни Пуловери Блузи Модни Кошули

DEN 63.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

48%Полиестер, 38%Вискоза,11% Памук, 3% Спандекс Произведено во САД Или Увезено. ❀За големината : ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Карактеристики На Дуксери : Вратот На Екипажот, Долг Ракав, Лабаво Вклопување, Симпатична Буква Графички Печатење Пуловер Блуза. Тоа Е Меко и Удобно! поставата. Затворање На Половината со врвка. ● Материјал} овие Кошули се најдобри за Денот на Вљубените. Памучна мешавина, супер мека, удобна и дише, полна со еластичност. Ткаенината е мека, лесна и квалитетна, без пилинг, еластична, пријателска за кожата.Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триење на ткаенината, брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. €Карактеристики : женска Маица За Денот На Вљубените,Едноставен и симпатичен дизајн за навистина луксузен изглед во оваа празнична сезона. Прекрасна кошула денот на Вљубените писмо печатени, многу графички печатени. Специјални снегулки печатени раглан ракав и класичен круг вратот дизајн. Има секојдневен стил На Лабаво вклопување, едноставен дизајн во стилска кул силуета. ①Соодветен Стил Тоа е најголемиот тренд во празничната облека, уникатна и деликатна. Празничната облека ја подобрува силната празнична атмосфера На Денот на Вљубените и е совршен избор за Денот на Вљубените. ①Совршен Избор На Подароци ,Одлична идеја за вашата сопруга/девојка. Ова женски срце графички денот на Вљубените маици, добивањето на овој Жените Денот на Вљубените кошули, таа ќе биде многу изненаден поради својата мека ткаенина и модерен дизајн,тоа покажува вашата длабока љубов кон вашата девојка/жена. ●Натпревар За перење € Добар избор за да одговара со вашите омилени панталони, хеланки, здолништа, шорцеви, фармерки, хулахопки, високи потпетици и така натаму. Машинско перење или миење раце. Се препорачува да се користи иста боја/пониско сушење/метод за миење раце за внатрешно ладење на машинското перење. ✿ ✿ ✿Почитуван Клиент : Здраво! Добредојдовте во продавницата ксипкокм!Нашата продавница е меѓународен бренд, фокусирајќи се на дизајнот на женска облека, вклучувајќи долна облека, џемпери, палта, здолништа, панталони итн.