Течни Атлетски Шорцеви За Тинејџерки Теретана Јога Тренинг Трчање Здолништа Со Пеперутки Симпатична Подготвена Трендовска Облека Лето
  • Неодамнешно

Течни Атлетски Шорцеви За Тинејџерки Теретана Јога Тренинг Трчање Здолништа Со Пеперутки Симпатична Подготвена Трендовска Облека Лето

DEN 624.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

87% Најлон, 13% Спандекс Затворање на врвка. девојки течни шорцеви, симпатична, путер мека и удобна.2 во 1 лелеави шорцеви и исто така лелеави здолништа. пеперутка шорцеви девојки, вградени во спандекс, здолниште со шорцеви одоздола за деца девојки,висок струк со џебови, врвка за влечење пеперутки. девојки шорцеви за фитнес јога атлетски тренингот трчање велосипед тенис фудбал одбојка кошарка расположи танц спортска вежба активна фитнес пливање плажа. шорцеви за тинејџерки, модна подготвена трендовска облека casетска секојдневна летна облека за облека 2023 салон. 3xs за 6-8, 2 xs за 8-10, Xs за 10-12, S за 12-14, M за 14-16.