Сончоглед крпеница лажички врвови за вратот за дами удобни полиестерски ски -случајни влезови долги долги ракави пролет
  • Неодамнешно

Сончоглед крпеница лажички врвови за вратот за дами удобни полиестерски ски -случајни влезови долги долги ракави пролет

DEN 342.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс. Меко и удобно за носење. 【Прилики】 Оваа женска кошула одлична за секојдневно носење, улица, слободно време, дневна облека, шопинг, роденден, викенд, фестивал, забава, клуб, излегување, датира, плажа, одмор, училиште, работа, колеџ, Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста, Денот на благодарноста Нова година, Денот на вineубените и другите годишнини/ прослави. Погодно за носење на сите сезони. Повлечете го затворањето. 【Врвот за перење】 миење на рацете или миењето на машината со ладна вода, без белење. 【Белешка】 Ве молиме проверете ја табелата со големина пред купувањето, препорачува да земете поголема големина ако сакате лабав стил. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. џемпер дами џемпер лесни жени џемпер жени џемпер џемпер миди фустан џемпер женски гроздобер џемпер црн џемпер жени жени руно јакна целосна поштенска спортска спортска јакни палто жени руно по поштенски патенти до дожд руно јакна жени удобност жени плус големина волна пал Јакна жени отворена предна патент на палто со руно со качулка со џебни руно јакна од руно жени. ракав меки женски карирани кошули со долги ракави фланели женски карирани кошули со долги ракави опремени женски карирани кошули долги ракави сиви женски карирани кошули со долги ракави лапели карирани кошули долги ракави Божиќни кошули за жени Божиќни џемпери женски џемпери Божиќни џемпери под 20 црни Божиќни маички за џемпери, жени Божиќни топки џемпери жени жени, плус големина Божиќни кошули 3x плус големина Божиќни кошули Божиќна маичка за празнични кошули за жени.