Пума Женските Најважни+ Боја Блок Маичка
  • Неодамнешно

Пума Женските Најважни+ Боја Блок Маичка

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Редовно вклопување. Направено со Памук Од Подобра Памучна Иницијатива. Направено со Oeko-TEXStandard. Број 1 Логото подигнато гумено печатење. 1 Лого подигнато гумено печатење; Редовно вклопување; Направено Со Памук Од Подобра Памучна Иницијатива; Направено Со Стандард оеко-текс®;.