Рибок Женска Една Серија Лукс Задебелени Хулахопки За Вежбање
  • Неодамнешно

Рибок Женска Една Серија Лукс Задебелени Хулахопки За Вежбање

DEN 678.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

83% Полиестер, 17% Спандекс Еластично затворање. Машинско Перење. ДИШЕ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : овие стилски атлетски хулахопки за жени се направени со 83% полиестер и 17% спандекс жакард за удобност, што ги прави тренинзите полесни и попродуктивни. ВГРАДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : овие хеланки имаат висок еластичен струк за сигурно вклопување и слобода на движење. УДОБЕН и ЕФИКАСЕН ДИЗАЈН : Хулахопки за Обука дизајнирани со шевови без плевел за да ја намалат иритацијата и за лесно движење на секој претставник. СПОРТСКА ОБЛЕКА СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Идеална За борбена обука, мма и вкрстена обука со општи перформанси. Рибок Женски Лукс Смели Хулахопки за Вежбање имаат текстура, графички изглед дизајниран за модерен талент. Овие женски хулахопки се изработени од растеглива ткаенина и шевови без плевене за лесно движење на секое повторување. високиот еластичен струк нуди сигурно вклопување за време на динамични тренинзи.