Osенски преголеми џемпери на YmoSRH, лабава плетена форма на starвезда, печати долг ракав, блуза со џемпер со врат од вратот, V-врат
  • Неодамнешно

Osенски преголеми џемпери на YmoSRH, лабава плетена форма на starвезда, печати долг ракав, блуза со џемпер со врат од вратот, V-врат

DEN 529.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Повлечете го затворањето. Овој топол есенски зимски обичен џемпер е изработен од мека и дише ткаенина, повеќе пријателска за кожата и удобна. Женски обични модни џемпери допираат удобно и лесно да се носат, ве прави топло во оваа есен и зима. Лесно е да се спарите со фармерките, хеланките, панталоните, здолништата, фустаните, високите потпетици, чизмите итн. Одлично за есен, зима, пролет, дневно носење, секојдневно носење, домашно носење, шопинг, забава, патување, училиште, работа надвор, одмор, празник , одмор, канцеларија. Погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате, можете да изберете 1-2 големина, бидејќи оваа големина на џемпер работи мала.Материјал : Овој топол есенски зимски женски џемпер беше изработен од мека и дише ткаенина, повеќе пријателска за кожата и удобна.Дази дизајнирај Зимски џемпери за жени/џемпер со долги ракави/лесен џемпер/плетен џемпер/џемпер на вратот на екипажот/ џемпер со долги ракави на фенер/плетен џемпер за пулвер за есен зима/бучен плетен џемпер/блуза со долги ракави на врвот/обична блуза за жени.Оксија : Одлично за одмор, свадбена забава, деверуша, коктел забава, роденден, работа, чај забава , вечера, годишнина, тематска забава и секојдневно носење. Грејт подарок за вашите пријатели, семејство, парови.Мач : Овој женски џемпер со долг ракав, обичен ребреста плетена облека, џемпери за џемпери, блуза е лесен за спарување со фармерки, здолништа, хеланки, панталони .