Женски Секојдневни Шорцеви, Ултра Истегнување Јога Со Висок Струк Кратки Панталони Памук Тенок Спорт Кратки Панталони Облека за Спиење плажа жешка Кратка
  • Неодамнешно

Женски Секојдневни Шорцеви, Ултра Истегнување Јога Со Висок Струк Кратки Панталони Памук Тенок Спорт Кратки Панталони Облека за

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер, Памук Затворање на врвка. Машинско Перење. ❀ ❀€Материјал : Ве молиме Проверете Ја табелата со големини пред да нарачате!! Полиестер;Дозвола!!! Женски Летни Шорцеви, Џуши Секси Обични Лабави Цветни Принтови Шорцеви Со Врвки Панталони панталони харем панталони за жени фармерки панталони црн тексас лен плус големина слаби фармерки истегнување искинати потресени уништени фармерки со висок низок струк одблесок фармерки јакна здолниште ❀. ❀ ❀●Нега На облека : Рачно перење во ладна вода и Машина За Перење со слична боја. женски шорцеви женски кратки комплети памучни шорцеви дами памучни шорцеви жени памучни шорцеви панталони црни тексас шорцеви модни шорцеви за жени модни шорцеви за дами спортски трчање кратки за жени шорцеви за плажа кратки девојки плажа кратки жени цветни плажа кратки жени цветни плажа кратки дами тасел плажа шорцеви извезени. "Ви благодарам многу за вашата доверба и поддршка на нас,се надеваме дека сте задоволни со нашата услуга и производи. ❀Забелешка : ??Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. ??За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите.