Најк Епска Женска Јакна За Обука
  • Неодамнешно

Најк Епска Женска Јакна За Обука

DEN 1440.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Произведено во САД или Увезено. Полиестер поставата. Миење Раце Само. Нашата Јакна За Тренинзи На Најк Еп За Жени е добра за загревање или ладење на патеката и теренот и крос-кантри, како и за друмски трки што ги одржуваат вашите спортисти удобно да ја носат. Патентот со целосна должина овозможува лесна вентилација додека рачните џебови со патент обезбедуваат складирање за мали најважни работи. Ткаенината што се користи за главното тело е 100% полиестер со ткаенина што ја отстранува Влагата и шевовите За Преклопување. Квалитетот е многу добар затоа што материјалите се внимателно избрани и иновативните нови стилови се тестираат на абење пред да излезат на мало, за да се осигура дека има висок квалитет.