КЛУЦИ Женски Ранец Чанта Кожа Кабриолет Чанти Чанти Патување Дами Дизајнер Дневен Ранец Торби За Рамо
  • Неодамнешно

КЛУЦИ Женски Ранец Чанта Кожа Кабриолет Чанти Чанти Патување Дами Дизајнер Дневен Ранец Торби За Рамо

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Најлон поставата. Затворање на патент. [ Средна Големина] : 10,8"(Л) х 4,2"(В) х 12,3"(Н), таа е совршена големина како медиум за ранец, доволно за да собере ајпад од 9,7 инчи.Ременот за рамо паѓа : 15. Чантата за ранец за жени е погодна за патување, работа или состанување, идеален подарок за неа на родендени, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Жената, Денот на Благодарноста итн. [Едноставно и Издржливо] : чантата за ранец од кожа е изработена од веганска кожа, облога од ткаенина, со мазен патент, а шевовите се зајакнати за да бидат потрајни. Елегантен, едноставен стил на дизајн, може да оди со какви било прилики, никогаш застарен. [Стилски, Но Функционален] : 1 главен џеб за патент+ 1 преден џеб за патент+ 1 заден џеб + 1 внатрешен џеб за патент + 2 внатрешен џеб за слот. Мулти-џебовите на чантата за ранец за дами може да одговараат на вашиот мобилен телефон, чадор, клучеви, книги и други ситници.