Реформа НА Жените PУРО Светлосна Маичка
  • Неодамнешно

Реформа НА Жените PУРО Светлосна Маичка

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% Полиестер, 10% Еластан Затворање на кука и Јамка. Машинско Перење. Развиена за возење со топло време, оваа лесна маица користи ткаенина со тежина од 155g/m2. Маичката е изработена од рециклиран полиестер. Останете суви додека силно туркате, бидејќи дресот ја отстранува потта од телото. Редовното вклопување се сече за да работи и со влошки за лактите и со заштитник за грб. Лесна tуро-специфична маица направена од рециклирани материјали. Маичката за брзо сушење има исклучителни можности за фитили, што ја прави идеална за возење во топло време. Исечете за типична позиција за возење НА МТБ и дизајнирана да работи за жени, маичката останува близу до телото без доделување. Со редовно вклопување, има многу простор ЗА POC VPD заштитници за грбот и лактот. Логото на ПОЦ се одликува на долниот дел на грбот.