Женски Пуловер Фустан Полкадо Лента Крпеница Лабава Секојдневен Сарафан Етнички Стил V-Вратот Кратки Ракави Плетен Фустан
  • Неодамнешно

Женски Пуловер Фустан Полкадо Лента Крпеница Лабава Секојдневен Сарафан Етнички Стил V-Вратот Кратки Ракави Плетен Фустан

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% Полиестер, 5% Спандекс Женски Пуловер Фустан Полкадо Лента Крпеница Лабава Секојдневен Сарафан Етнички Стил V-Вратот Кратки Ракави Плетен Фустан Направен Во САД или Увезени!. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! Почитувани клиенти, какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа! НАЈДОБРОТО ШОПИНГ ИСКУСТВО. Затворање на копчето. Миење Раце Само. ПРЕМИУМ ЖЕНСКИ ФУСТАНИ : полиестер, спандекс. материјалот е лесен, течен, мек и еластичен, уникатен дизајн : фустан со обвивка, врат на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит појас за самоврзување, класични ленти, мек и растеглив фустан. совршено ја истакнува вашата кривина и го покажува шармот на вашето тело. едноставен, но елегантен симпатичен фустан. 2023 ЛЕТНИТЕ ФУСТАНИ ИСТАКНУВААТ : боемскиот фустан со цветен принт е секогаш стилски и класичен, верзијата со а-линија со висок струк може подобро да ја покаже вашата совршена фигура,дизајнот со кружен врат го покажува вашето тенок деколте, ретро издувани ракави француски стил, различни фустани прават да се чувствувате на различни начини, овој направи да се чувствувате навистина слатко, слатко, разиграно. ПРЕФЕКТОТ ОДГОВАРА НА СЕКОЈА ПРИГОДА : секојдневен, секојдневен живот, забава, враќање дома, вечерни активности, деловна канцеларија, лесно облекување нагоре или надолу. тоа е стилски изглед за спарување со беретки во зима или капи во ветровит пролетен летен ден! летни фустани за жени/макси фустан лето / завиткајте фустан/ долг фустан за жени/секојдневен фустан за жени/в фустан за врат за жени/фустан со кратки ракави/бохо фустан за жени/породилни фустани. ласкава форма во фустан во бохо стил. резервоар макси фустан плус големина макси фустан цветен принт макси фустан макси фустани за жени бел макси фустан ладно рамо макси фустани за жени макси фустан ситен жолт макси фустан за жени макси фустан со висок струк пролет макси фустан за жени 2023 цветни фустани за жени макси резервоар макси фустани за жени дами макси фустани макси фустани за жени секојдневни летни макси фустани макси фустани за жени ситни жени шифон макси фустани за жени завиткајте макси фустани за жени фустан со кошула со долги ракави фустан за фустан. фустан чипка матурска облека фустан мал црн фустан xsmall фустани за жени долги летни фустани за жени 2023 сини фустани златен фустан со светки деловни фустани од нане евтини јакна од квинсанера неонски дирндл чај за жени обвивка кипао враќање дома бодикон макси формална xxl ѕвезда убава шарени партија кејп фустан куќа фустани за жени фустан од цевка фустан од велур фустан фустан од дама фустан јуниори фустани за колена за жени матурска фустан женски резервоар фустани за жени бели мајчинство жени фустани сонце фустан фустан за w. best најдобра услуга ✮ ✮ ☑ ☑ ние се грижиме за вистинските чувства на секој клиент и ги сметаме за клуч за успехот. ☑ ☑ Според предлозите на клиентите, секогаш подобро со производите.