ЦЕЛЕР Спортски Градници За Жени Висок Врат Ниско Влијание Беспрекорно Вежбање Јога Теретана Култура Врв
  • Неодамнешно

ЦЕЛЕР Спортски Градници За Жени Висок Врат Ниско Влијание Беспрекорно Вежбање Јога Теретана Култура Врв

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

53% Најлон, 37% Полиестер, 10% Спандекс Заштита на животната средина : нашите спортски градници за жени се направени од повеќе од 50% рециклирани материјали кои од отпад од океанот како пластични шишиња. И ние користиме висококвалитетна кеса за пакување што може повторно да се користи. Ткаенина : спортскиот градник со поместување користи беспрекорна ткаенина која има 4-насочно истегнување ви обезбедува максимална флексибилност, лесен за ставање и полетување, отстранување на Влага и слободно собирање за време на вежбање без да бидете затегнати. Дизајн : овој уникатно дизајниран беспрекорен спортски градник комбинира вкрстено вклопување со кружен исечок за да нагласи посовршено заоблена фигура, што ве прави посекси и стилски кога вежбате. Карактеристика : градникот за сечење со прерамки со крст се лесна поддршка. Вградените отстранливи влошки целосно ги обвиткуваат градите.