Колумбија женска јакна од кошула Бентон Спрингс
  • Неодамнешно

Колумбија женска јакна од кошула Бентон Спрингс

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Повлечете го затворањето. Разновиден стил : Со класичен стил на карирано копче и функција на лесна јакна, ќе бидете подготвени за каква било авантура. Меко руно : Изработено од кадифен руно за пријатна удобност во ладни температури. Корисни карактеристики : Размислени допири вклучуваат џебови за раце за додадена топлина и најразлични отпечатоци од кои може да се изберат. Продолжени големини : Оваа разноврсна кошула е достапна во низа бои и големини, вклучително и продолжена големина. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја одделува нашата облека. Одредување само со највисок квалитет на материјали, експертско шиење и занаетчиство. Ова е долготрајна облека што ќе ја уживате за следните сезони. Погледнете и почувствувајте добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградени за да ве одржат удобни и заштитени во текот на целата сезона.