Женски врвови за туника ладно рамо чипка шуплива кошула со краток ракав лето-лесен v врат маица проточна блуза за цвеќиња за цвеќиња од цвеќиња
  • Неодамнешно

Женски врвови за туника ладно рамо чипка шуплива кошула со краток ракав лето-лесен v врат маица проточна блуза за цвеќиња за цвеќиња од цвеќиња

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Блузи и кошули со копче надолу Излегувајќи врвови за увоз на жени. ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Затворање на привремено. Материјал за миење. 【Материјал】 : 95%полиестер и 5%спандекс. Направено од висококвалитетна ткаенина, женски обични маици ќе ве натера да се чувствувате меки и удобни. Материјалот е дише, лесен и пријателски за кожата, исечен вклопување за стилски изглед. Доволно е издржлив за вашето секојдневно носење. 【Функција】 : Летни женски маички се обичен стил и симпатична. Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечно затворање. Класичните и основните стилови никогаш не излегуваат од стил. V-вратот, екипажот, кратки ракави, половината за влечење, лабавиот дизајн за стилски изглед. Графички / слатки печатени / шарени / бои блок / цврста / вратоврска боја кратки ракави маички. 【Совпаѓање】 : Летната кошула за жените лесно се пар маици со фармерки, шорцеви, потпетици, здолништа за секојдневен изглед. Или како слојно парче за зима. Тоа е најдобар подарок за одмор за вашата сопруга, девојка, мама, ќерка или пријател. 【Повод】 : Летните обични врвови се погодни за купување, работа во канцеларија, училиште, секојдневен живот, клуб, забава, ноќ надвор, одмор, улица, коктел, ве прават шармантни и кул. Маиците за жени имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. 【Совет за перење】 : Машина/миење на рака во ладна вода/висина или суво линијата/без изложеност/без белење. Блузи и кошули со копче надолу. Излегувајќи врвови за увоз на жени. ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Затворање на привремено. Материјал за миење. 【Материјал】 : 95%полиестер и 5%спандекс. Направено од висококвалитетна ткаенина, женски обични маици ќе ве натера да се чувствувате меки и удобни. Материјалот е дише, лесен и пријателски за кожата, исечен вклопување за стилски изглед. Доволно е издржлив за вашето секојдневно носење. 【Функција】 : Летни женски маички се обичен стил и симпатична. Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечно затворање. Класичните и основните стилови никогаш не излегуваат од стил. V-вратот, екипажот, кратки ракави, половината за влечење, лабавиот дизајн за стилски изглед. Графички / слатки печатени / шарени / бои блок / цврста / вратоврска боја кратки ракави маички. 【Совпаѓање】 : Летната кошула за жените лесно се пар маици со фармерки, шорцеви, потпетици, здолништа за секојдневен изглед. Или како слојно парче за зима. Тоа е најдобар подарок за одмор за вашата сопруга, девојка, мама, ќерка или пријател. 【Повод】 : Летните обични врвови се погодни за купување, работа во канцеларија, училиште, секојдневен живот, клуб, забава, ноќ надвор, одмор, улица, коктел, ве прават шармантни и кул. Маиците за жени имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. 【Совет за перење】 : Машина/миење на рака во ладна вода/висина или суво линијата/без изложеност/без белење.