Денот на свети Патрик Е На Врвот На Женскиот Шамрок Печатење На Екипажот На Екипажот Празнични Маици Со Кратки Ракави Обични Ирски Фестивалски Кошули Блуза
  • Неодамнешно

Денот на свети Патрик Е На Врвот На Женскиот Шамрок Печатење На Екипажот На Екипажот Празнични Маици Со Кратки Ракави Обични Ирски Фестивалски

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Свети Патрик Ден Блузи ☛ ☛ Памук/ Лен/Полиестер Произведено во САД и Увезено. ☎НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Можете да се повикате на нашата табела со големини на сликата на производот за да ја пронајдете вашата најдобра форма. Со задоволство ќе ви помогнеме доколку има прашања. Кука и затворање На Очите. Само Суво Чисто. Денот на свети патрик Дуксер Женски Смешни Шамрок Печатени Детелина Кратки Ракави Кошули Повик Ирски Писмо Печатени Графички Пулове. ☘ ☘Ткаенина : мешавина од памук и полиестер. Ткаенината е убаво лесна и дише, многу мека и удобна за кожата. ☘ ☘Совршен долг Ракав Свети Патрикс Ден Маици за Денот на Вљубените, празници, Свети Патрикс Ден или секојдневен носат. ☘ ☘Машинско перење ладно со слични бои, препорачано миење раце, сув Тивок оган. денот на патрик блузи за жени ул. патрик ден тенкови блузи за жени ул. денот на патрик кошула смешни ул. денот на патрик кошули за жени ул. денот на патрик жени маица ул. патрик ден туника блузи за жени среќен ул. денот на патрик женски маица ул. денот на патрик кошула жени ул. патрик ден блузи за жени св. патрик ден блузи за жени ул. денот на патрик кратки ракави кошули за жени ул. денот на патрик маици за жени ул. патрик блузи за жени смешни св. денот на патрик. Ви посакувам пријатно шопинг искуство во Мојата Продавница! ☻Материјал : памук, полиестер, спандекс. добар квалитет, мек и удобен. ☻Сезона : пролет,Лето,Есен,Зима ☻Стил : случајни, лабава, преголеми, стилски, симпатична, flatterin ☻Тип : Tshirt Блузи Блуза ☻Место : секојдневниот живот ☻Пакет : 1 PC Блузи ☻ве Молиме имајте во предвид : Рака или нежно машина за миење со ладна вода / не кајгана / Линија на суво. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека ќе биде помала од нормалните американски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.