Хлтпро 3 Пакет Моторџиски Шорцеви За Жени-8/5 Висок Струк Путер Меки Женски Шорцеви За Вежбање, Јога, Трчање
  • Неодамнешно

Хлтпро 3 Пакет Моторџиски Шорцеви За Жени-8/5 Висок Струк Путер Меки Женски Шорцеви За Вежбање, Јога, Трчање

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 92% Полиестер, 8% Спандекс. еластично затворање. Машинско Перење. Задолжително : Моторџиските шорцеви се одлична основна гардероба, а можат да бидат и парчиња изјава. Пробајте забавен принт, како леопард/ маскирни шорцеви и стилизирајте го со светли парчиња за да ја разиграте забавната енергија. Пар со туника, маица, блејзер и тексас јакна е моден стил. Покрај тоа, тие се одлични за покривање под здолниште или фустан. Висока Контрола на Половината И Стомакот : женските шорцеви имаат област со широк појас од 4,5 инчи, кои се подобри за контрола на стомакот и добро ги покажуваат вашите телесни линии. Високиот дизајн нуди максимална покриеност при свиткување и истегнување и го намалува изгледот на горниот дел од мафините, без ролна и не возете нагоре. Погодни За Повеќето Прилики : Нашите моторџиски шорцеви комбинираат мода и функција и имаат висок квалитет, совршени за јога, вежбање, фитнес, Пилатес, џогирање, кампување, пешачење, шопинг и секојдневни летни секојдневни облеки.