Широки 3/4 Ракави Фитнес Фустан За Жени Празничен Класичен Фустан Со Врат Со Врат, Тенок Мек Фустан Со Линија
  • Неодамнешно

Широки 3/4 Ракави Фитнес Фустан За Жени Празничен Класичен Фустан Со Врат Со Врат, Тенок Мек Фустан Со Линија

DEN 427.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Памук и Полиестер Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Нашите Информации За Сликата На Табелата Со Големини Пред Нарачката, А не Табелата Со Големини. Ве молиме нарачајте една големина нагоре!!. Карактеристики : Фустани За Жени, Фустани Со Плус Големина,Бохо Цветен Сарафан На Плажа,Лелеави Модерни Фустани на Плажа,Фустани Со Цветни Принтови,Сарафан За Покривање, Макси Фустан За Релаксација. Повлечете го затворањето. Стил : Фустани со едноставно, растегливо, секојдневно, лабаво вклопување. Задолжителен фустан во вашата гардероба, лесно може да се облече или облече, удобен фустан и можете да го носите во текот на целиот ден. Прилика : Супер пријатна за носење. Одлично за секојдневно секојдневно, забави, плажи, празници, коктели, меден месец, исто така фустан е подготвен за елегантен ручек или вечера!. Инструкции за перење : машина за перење, рачно перење ладно, суво на воздух, ниско железо доколку е потребно. миди фустан селски фустани бел сатенски фустан сирена матурски фустани 2023 вграден фустан за жени фустани од 1930 тите за жени долг џемпер фустан за жени фустани од кафтан за жени плус големина миди фустан со долги ракави банкет фустаниachени фустани за невеста зелен кадифен фустан женски фустани плус големина селски фустан за жени црн фустан со желка женски велигденски фустани фустан од бранч формални фустани за жени кратки модни фустани за жени 2023 пастелен фустан. за жени елегантен црн фустан за жени кафеав свилен фустан сјај мини фустан женски фустан од гингам женски фустан за принцеза црно бела венчаница плус големина фустан со завој фустан со долги ракави секојдневен венчаница црн фустан блузи за жени фустан за одморалиште бел фустан секси елмо фустан кожен мини фустан фустан за жени фустан со срца за жени фустан со шлицови од двете страни мини фустан со надуени ракави долг тесен фустан аниме. мамо снежни топки фустани маскарада фустан фушија фустан за жени фустан со топка венчаници за невеста женски свилен фустан женски новини фустани црн бохо фустан фустани за ангажман краток коктел фустан жени плус големина фустани женски скромни фустани миди лизгачки фустан кратки фустани од тул курва фустан 2т фустани виетнамски фустан фустани за жени 2023 секси фустани со оглавник за жени свадба гостин хавајски фустан плус големина сатен долг фустан долг фустан пролет макси фустани.