ЏИНЛОНИУ Насмеано Лице Среќен Молња Зли Очи Влечки Пријатна Топла Кадифен Лизгање На Куќа Чевли За Жени Мажи
  • Неодамнешно

ЏИНЛОНИУ Насмеано Лице Среќен Молња Зли Очи Влечки Пријатна Топла Кадифен Лизгање На Куќа Чевли За Жени Мажи

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гумен ѓон Удобните, меки кадифени горни и едноставни модерни украси за зли очи ви носат чудно и стилско искуство. Топлиот и удобен кадифен ги одржува вашите стапала топли и дише без да ги потите прстите. Совршен подарок за семејството и пријателите. Лошите Очи влечки нелизгачки, лесен, издржлив гумен ѓон обезбедува безбедност, а самиот материјал обезбедува заштита на подот од гребнатини. Погоден за прилики : семејни собири, празници, Ноќта на Вештерките, Божиќ итн. И во затворени простории и на отворено. Влечките се унисекс и достапни во различни бои. Злобните папучи за Очи можат лесно да се носат и лесно се чистат, рачно перење или машинско перење во кеса за перење.