Спортски Тек Женски Перформанси 1/2 Поштенски Спорт-Фитил Пуловер
  • Неодамнешно

Спортски Тек Женски Перформанси 1/2 Поштенски Спорт-Фитил Пуловер

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Машинско Перење.8-унца, 90/10 поли/спандекс. Етикета без ознаки. Нежно контурирана силуета. Чуварот на брадата ја елиминира иритацијата на кожата. Исклучително флексибилен слој со подлога со мека четка и контрола на влага за удобност во текот на целата година, 6,8 унца, 90/10 поли/спандекс, етикета без Ознаки, Нежно контурирана силуета, штитник за Брадата ја елиминира иритацијата на кожата, кадетска јака, раглански ракави, Дупки за Палците за да ги загреете рацете, Скриен џеб од предната торбичка, Отворени манжетни и полите, Дами Големини : XS-4xl.