ФУСТАНИ НА ПЛАЖА ТВГОНЕ За Жени 2023 Трендовски, Женски Секојдневен Сарафан Плисиран Летен Резервоар До Колена Без Ракави Фустани За Сонце
  • Неодамнешно

ФУСТАНИ НА ПЛАЖА ТВГОНЕ За Жени 2023 Трендовски, Женски Секојдневен Сарафан Плисиран Летен Резервоар До Колена Без Ракави Фустани За Сонце

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

10-15 дена за испорака 95% Полиестер, 5% Спандекс. Во согласност со сликата на производот. Измијте во ладна вода, висат за да се исушат. Квалитетен Материјал : оние цветни сарафани за жени се меки, удобни и воздушни за жешките летни и влажни денови; лесни, но не гледаат,а дупките за раце не се непријатно големи. Тие се печатени светло со цвеќиња, смешни и фантастични. Карактеристики : Врат На Екипажот, Без Ракави, Цветно печатено, Еднобојно, Вратоврска, Шарено Печатење, Лабав Стил, Бохо Стил, Лулашка Полите, меки сарафани со резервоари, летен фустан на плажа, бохо фустани костум за лето, боемски краток фустан. Доволно ласкави, Течни и Лулашки, Секси и Стилски. €Натпревар : Секојдневен фустан за жени лесен за носење парче за себе, стилизирајте го едноставно со тен слајдови. Можете исто така да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици, капи на плажа во пролет/лето. Задолжително за вашата гардероба. Прилика : Сарафанот е доволно удобен за носење низ куќата и соодветен за канцелариска работа. Женскиот фустан е одличен за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, салон . Фустанот на плажа никогаш нема да стане старомоден бидејќи е класичен и модерен. Тоа е одлично за вашата девојка, сопруга, мајка и сестри Како роденден, Денот на Вљубените Или Денот на Мајката или други специјални Фестивали или годишнини подарок, тоа е прекрасно во женската гардероба. 10-15 дена за испорака. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Во согласност со сликата на производот. Измијте во ладна вода, висат за да се исушат. Квалитетен Материјал : оние цветни сарафани за жени се меки, удобни и воздушни за жешките летни и влажни денови; лесни, но не гледаат,а дупките за раце не се непријатно големи. Тие се печатени светло со цвеќиња, смешни и фантастични. Карактеристики : Врат На Екипажот, Без Ракави, Цветно печатено, Еднобојно, Вратоврска, Шарено Печатење, Лабав Стил, Бохо Стил, Лулашка Полите, меки сарафани со резервоари, летен фустан на плажа, бохо фустани костум за лето, боемски краток фустан. Доволно ласкави, Течни и Лулашки, Секси и Стилски.