Вирџинија Волф Инди Шапка-Зимска Шапка За Жени-Вештачко Крзно Пом Пом Плетени Капи-Мека Топла Дебела Плетена Капа На Черепот
  • Неодамнешно

Вирџинија Волф Инди Шапка-Зимска Шапка За Жени-Вештачко Крзно Пом Пом Плетени Капи-Мека Топла Дебела Плетена Капа На Черепот

DEN 844.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кашмир Мешавина Затворање на повлекување. Миење Раце Само, Суво Чистење. Материјали и Карактеристики : Зимската плетена капа е изработена од Супер мека Вискоза, Поли, Најлонска Плетена Мешавина. Супер Растеглива : пом пом бини е супер растеглива и одговара на повеќето големини на главата точно, држејќи ја главата и ушите покриени цела зима. Мека Текстура и Удобна Топлина : Гравчето е лесно за носење и се чувствува исклучително меко и топло. Трендовски и Стилски : Плетената Капа има зашиен размавта на грбот и доаѓа со прицврстување На Пом Пом Од Вештачко Крзно. Доаѓа во Различни Бои : Различни опции за боја се достапни во нашиот избор. Останувањето топло никогаш не изгледаше толку добро. Свртете ги главите Оваа Зима Со Нашата Инди Капа.