CYHTWSDJ Трендовски Вегански Кожни Чанти За Рамо, Паричник За Спојка Со Ремен За Нараквица, Мали Чанти За Вкрстено Тело за Жени
  • Неодамнешно

CYHTWSDJ Трендовски Вегански Кожни Чанти За Рамо, Паричник За Спојка Со Ремен За Нараквица, Мали Чанти За Вкрстено Тело за Жени

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кожа Затворање На патент со реси. Висококвалитетна веганска кожа и облога од поли ткаенина, Поотпорна на абење и помодерна. Повеќенаменски Дизајн Лесна чанта За конверзија и ремен за рамо со капка од 23,5 инчи. 1 отворен џеб и 1 џеб со патент внатре. Производите од серијата Cyhtwsdj Gaoding се потребни за да бидат прецизни и точни во секоја врска од Истражување И Развој до производство. Секоја верзија има професионални уредници и професионални компјутери за тродимензионално мерење. Важно е секој производ да има точна и уникатна верзија, удобност, заштита на животната средина и убавина.