Почетен Ѓердан ОД Цвет ГЕМАНС За Жени 18+2 изработен со Кристали Сваровски - Розово Позлатен Аметист Розов Приврзок За Девојчиња - Годишнина Роденденски Подароци За ?
  • Неодамнешно

Почетен Ѓердан ОД Цвет ГЕМАНС За Жени 18+2 изработен со Кристали Сваровски - Розово Позлатен Аметист Розов Приврзок За Девојчиња - Годишнина

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Фатете ја вашата личност со овој вкусен и блескав почетен ѓердан кој ја вклучува суштината на пролетта и природата Приврзокот има повеќебојни Кристали Сваровски камења и прекрасен вештачки бисерен цвет што го прави навистина уникатен подарок за вашата сопруга, мајка, ќерка, сестра или БФФ. НАПРАВЕНО СО АВСТРИСКИ КРИСТАЛИ СВАРОВСКИ : избираме прилагодени Австриски кристали Сваровски; исклучителното сечење на камењата овозможува сјај и осветленост на приврзокот со букви од секоја поставка на светлината. Богат слој позлата од розово злато ја обезбедува долговечноста на ѓерданот. Мешавината на виножитото на кристалите-виолетова, аметист розова, жолта, бела, опал жолта кадифена сјај светла и ќе ги направи ѓерданот и приврзокот вистински привлечник за очи. СОВРШЕН ПОДАРОК : Покажете важна жена или девојка во вашиот живот што ја знаете и ја цените. Секое Парче Ѓердан Со Почетна Буква Gemmance е спакувано во луксузна златно кафеава кутија за подароци со кристал како завршен допир и торба за подароци што го прави совршен подарок за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ и родендени или годишнина на вашата сопруга, мајка, сестра, ќерка или пријател. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Прилагодлива Должина На Кабелскиот Синџир : 18 инчи + 2 инчи; Прилагодена големина на приврзок : буква К - 0,78"х1" ; Нарачан Камен : Кристали Сваровски, Австриски Кристали, Сваровски Цирконија; Камена Боја : мешавина Од Виножито - Розова Аметист, Светло Розова, Рубин Црвена, Опал Сина, Опал Розова Метал : Месинг; Позлата : Розова Позлатена; облик НА ПРИВРЗОК : Почетна Буква За Името.