Суекафин 2ПАК Градник За Нега Безжичен Градник Женски Породилен Градник За Спиење Градник За Доење
  • Неодамнешно

Суекафин 2ПАК Градник За Нега Безжичен Градник Женски Породилен Градник За Спиење Градник За Доење

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најлон+Спандекс Затворање затворач. ПОГОДЕН ЗА МАЈКА и БЕБЕ : нашите идеи за дизајн се за мама и бебе,најважни за бременост или доење е удобно и погодно,не само при носење искуство, туку и при купување и сервисирање.Градникот за нега на суекафин има безжична чаша,прилагодливи ремени,отстранлива подлога, затворач за хранење во еден чекор.Ние понудивме повеќе обоени градници во различна група за избор,вклучуваат продолжувачи со боја, нема потреба да купувате повеќе додатоци, се што ви треба е во пакет. ДИЗАЈН И ЗА БРЕМЕНИ И ЗА НЕГА : нашите карактеристики на градник за нега, безжичниот дизајн го прави градникот многу мек, не го стресува вашето ребро, еластичната ткаенина дава доволно потпора на градите, ќе ја задржи формата по миењето,ОТСТРАНЛИВОТО ПОЛНЕЊЕ,полесно се мие подлогата, исто така можете да го отстраните за да го носите како ваша навика.ЗАТВОРАЧ ЗА ХРАНЕЊЕ ВО ЕДЕН ЧЕКОР можете да ја соблечете чашата одделно за еден чекор и една рака,доењето станува полесно и без непријатно.Проширената странична лента ќе ги скрие маснотиите во пазувите и ќе се одржува блиску. СЕЛЕКТИВЕН МАТЕРИЈАЛ : ткаенината е многу мазна и нежна за вашата кожа, нема никаква иритација, добрата еластичност ќе ја задржи формата на градниците и ќе се вклопи во вашето тело и ќе ги направи градниците потрајни по повеќекратно перење, понатаму, оваа ткаенина е исто така многу дише, можете да ја носите на sleeping.