Црна Мачка Слаби Бобинки Мултифункционални Хемо Череп Капи Капи За Глава Турбан Унисекс
  • Неодамнешно

Црна Мачка Слаби Бобинки Мултифункционални Хемо Череп Капи Капи За Глава Турбан Унисекс

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер, Памук Еластично затворање. Полиестер, Мек Удобен, Лесен, Дише, Ја Отстранува Влагата, Пријателски За Кожата И Не Исчезнува. Совршен За Целогодишна Употреба Бидејќи Е Ткаенина Што Дише. Шик,Реверзибилен Дизајн, Отворен Врв Прави Многу Симпатичен И Посебен Дизајн, Двојна Употреба (Капа И Шал), Може Да Ја Покаже Вашата Прекрасна Опашка. Едноставниот И Моден Стил Лесно Се Совпаѓа Со Секојдневната Облека. Ќе Ве Стопли Кога Одите На Концерти На Отворено Итн. Исто Така Погоден За Активности Спортови Како Што Се Трчање,Пешачење, Кампување, Запознавање, Одење Куче И Така Натаму. Може Да Се Користи И Како Капа За Ноќно Спиење И Хемо Капа За Рак. 11-11 Инчи, Еластичната Конструкција Наоколу Ќе Се Протега За Удобно Да Одговара На Секоја Големина На Главата, Не Грижете Се За Големината. Модерен Дизајн На Шапка За Бобинки Го Прави Идеален Подарок За Мажи, Жени, Момчиња И Девојчиња, Како Празнични Подароци, Божиќни Подароци, Подароци За Денот На Благодарноста, Подароци За Ноќта На Вештерките.