Ветиг Феникс вез за везови женски балетски станови на глуждот дами обични чевли за удобност
  • Неодамнешно

Ветиг Феникс вез за везови женски балетски станови на глуждот дами обични чевли за удобност

DEN 5760.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Феникс ги изведе женските балетски станови Каиш на глуждот дами обични чевли за удобност. Удобно одење и мека. Пар обични, удобни и дише чевли. Удобно на нозете, не е уморен кога шетате. Феникс извезени женски балетски станови. Кога ќе излезете дома, вие сте пејзаж кога ќе излезете. Со фустан, Ханфу изгледа добро. мала разлика во бојата како резултат на осветлувањето. И поради рачното мерење на големината, може да има грешка од 1-2 см. Податоците се само за референца, ве молиме разберете. Rubber ѓон, не лизгање и отпорни на абење, меки и удобни за носење.