Mojessy Skinny панталони за жени еластични високи половини тенок хеланки тренингот панталони
  • Неодамнешно

Mojessy Skinny панталони за жени еластични високи половини тенок хеланки тренингот панталони

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Еластично затворање. Класик и мода, пантолоните со моливи се прикажани со еластична половината и тасеил раб на двете нозе. Полиестер и спандекс ги прават панталоните со ласкави и лесни. Повеќе наврати Панталоните за моливки Tassel се совршени вок, секојдневно носење, школување, забава, коктел, облека за клубови и ноќна ноќ. Дизајнот на Тасел е модерен и женски. Тие се слатки подароци за вашите девојки и дами. Избор на големина Ве молиме, погледнете го нашето мерење на големината на левата слика.