Gildanенски жени G500
  • Неодамнешно

Gildanенски жени G500

DEN 137.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Пепел 99% памук/1% полиестер. Que Colors и Sport Grey 90% памук/10% полиестер. Бои на Хедер; неонски бои; безбедносни бои; Капина; Јоргован; Полноќ; Русет; Зајдисонце и твид 50% памук/50% полиестер. Беспрекорна двојна јака од 7/8 инчи; Солза етикета; Прислушен врат и раменици. Двоен ракав и долниот дел на Хемс; Четврт-претворен за да се елиминира централното бразда; Големини : S - 3x, 4x - 5x. 5,3 мл, 100% памук преводен дрес Книташ 99% памук/1% полиестерки бои и спортски сив 90% памук/10% полиестерални бои, неонски бои, безбедносни бои, капина, јоргован, полноќ, русет, зајдисонце и твид 50% памук/памук/ 50% полиестер непречен двојно игла 7/8 "Collartearaway Labeltaped вратот и рамената на ракав-игла-ракав и долниот дел на hemsquarter за да ги елиминирате Центарот се сруши : S-3x, 4x-5x.