Капа На Тато, Модна Класична Бејзбол Капа, Прилагодлива Бејзбол Капа
  • Неодамнешно

Капа На Тато, Модна Класична Бејзбол Капа, Прилагодлива Бејзбол Капа

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Затворање на копчето. Миење Раце Само. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КАПА е Изработена од 100% памук, удобна и удобна, совршено вклопување, увезена. Големината на моделот е јасна, моделот нема да падне, квалитетот е загарантиран, шевовите се убави и е погоден и за мажи и за жени. Елегантен дизајн, квалитетни материјали и производство, прекрасни шевови. Висококвалитетен, растеглив, мек, издржлив и стилски. ●Предвремено затворање●Прилагодливо затворање на бравата. Една големина најмногу одговара, обемот На главата Користете го пригодното копче за враќање за да го прилагодите бејзбол капачето на вашата глава и да обезбедите максимална удобност и сигурно вклопување во секое време. Унисекс дизајнот го прави погоден и за мажи и за жени. Е ПОГОДЕН за СИТЕ АКТИВНОСТИ оваа еленска капа може да се користи како кошаркарска капа, бејзбол капа, капа за голф, капа за камионџија, хип хоп капа, капа за сонце и многу повеќе. Заштитете ја кожата од штетните УВ зраци и држете ја косата подалеку од лицето и очите со оваа удобна бејзбол капа за сите ваши активности на отворено. Тој е совршен придружник за вашиот активен животен стил. ①Најдобар Подарок Е Погоден За Мажи/Жени/Момчиња/Девојчиња. Совршен за секојдневен, хип хоп, трчање, спорт, бејзбол, фудбал, кошарка, улични танчери, активности на летна плажа, излегување со пријателите, забави со фенси фустани или која било друга пригода. Овие бејзбол капи прават одличен подарок за пријателите и најблиските.