Дупка Видов Вежба Челик Дупка Отворач За Метал Дупчење Алатка Обложени Вежба Малку 1 парчиња
  • Неодамнешно

Дупка Видов Вежба Челик Дупка Отворач За Метал Дупчење Алатка Обложени Вежба Малку 1 парчиња

DEN 564.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комбинирана Вежба Брзо сече, прецизни дупки Во Челик,Нерѓосувачки Челик, Железо, Бакар, Месинг, Алуминиум, Фиберглас, Формика И Други Ламинати за Неколку Секунди. Совршен за Инсталирање Брави, Копчиња Во Вратите и Ормарите или Дупчење Дупки Со Поголем Дијаметар Преку Клупи Итн. Може да се користи како автомобил автобус камион паркинг сензор радарски систем дупчење дупка. Обезбедете 5 видови пила за дупки, задоволете ја вашата професионална потреба. Комбинирана Дупчалка За Дупчалка За Дупчалка За Челична Дупка За Метална Дупчалка Обложена Вежба За Дупчење 1 парчиња спецификација : Тип : Пилана За Дупки : Карбид Превртен Големина : 15мм 16мм 18мм 18,5 мм 19мм 20мм 21мм 22мм 23мм 26мм 28мм 30мм 35мм 40мм 45мм 50мм 53мапликација : Совршен За Инсталирање Брави, Копчиња Во Вратите И Ормарите Или дупчење дупки со поголем дијаметар преку клупи Итн.

Type:
Hole Saw
Material:
Carbide Tipped
Size:
15mm 16mm 18mm 18.5mm 19mm 20mm 21mm 22mm 23mm 25mm 26mm 28mm 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm 53mm
Application:
Perfect for Installing Locks, Knobs in Doors and Cabinets or Drilling Larger Diameter Holes Through Desks Etc. Cuts quickly, precise holes in Steel, Stainless Steel,Iron, Copper, Brass, Aluminum, Fiberglass, Formica And Other Laminates In Seconds
Package Including:
1/5pcs Hole Saw Set :