3/4 Пилот 5/16 Клуч ЗА Лице Држач За Мелница За ШКОЛКА 1 1/4 Стебло 6 ОАЛ .75 .3125 1.25-АР6898АМ2
  • Неодамнешно

3/4 Пилот 5/16 Клуч ЗА Лице Држач За Мелница За ШКОЛКА 1 1/4 Стебло 6 ОАЛ .75 .3125 1.25-АР6898АМ2

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : КОРИСТЕНА РАМНА СТРАНА НА SHANKSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 3/4 ПИЛОТ 5/16 КЛУЧ 1 1/4 SHANK 6 " OALMANUFACTURER / БРЕНД : M & J АЛАТКИ ДОО ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-5-1-Г-3.