Поддржувам S LGBT Виножито за пенкало за четкичка за заби, кригла, чаша за молив за молив
  • Неодамнешно

Поддржувам S LGBT Виножито за пенкало за четкичка за заби, кригла, чаша за молив за молив

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заби, кригла. Карактеристики : -Мали -Функционален држач за цилиндар; -Поделен бел држач надвор за слика; -Strong и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; -Модерн, едноставен дизајн : Одлично за поголемиот дел од бирото или домашниот Dãcor; -Призирајте за уредување на вашата работна маса, бројач, гардероба или табела дома или во канцеларија; -Сопочит за различни прилики во секојдневниот живот, како што се кригла за пиење, стакло за заби, складирање на најважни работи и алатки, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Количина на пакет : 1 x Penholder.2 cm (3 inch) in diameter;9.6 cm (4 inch) in height;350 ml (12oz);Classification : Penholders, Toothbrush, Mug Feature : -Multi-functional cylinder holder-Bright white holder outside for image-Strong and Керамал со висок квалитет : издржлив да се користи-модерн, едноставен дизајн : Одлично за поголемиот дел од бирото или домашното прилагодување за уредување на вашата работна маса, бројач, гардероба или табела за дома или во канцеларија-искористен за различни прилики во секојдневниот живот, секојдневно, во секојдневниот живот, како што се кригла за пиење, стакло за заби, складирање на канцелариски најважни работи и алатки, па дури и садење цвеќиња.