МАРГ USB КОМПЈУТЕР DC Кабел За Полнење Кабел За Tivax MiTraveler 10Q-8 970 80Q-8 7D8 10D-8 7D-5G 80D8W 10D8B 97D16W 3D-8 ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР
  • Неодамнешно

МАРГ USB КОМПЈУТЕР DC Кабел За Полнење Кабел За Tivax MiTraveler 10Q-8 970 80Q-8 7D8 10D-8 7D-5G 80D8W 10D8B 97D16W 3D-8 ТАБЛЕТ

DEN 52.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи. МАРГ USB КОМПЈУТЕР DC Кабел За Полнење Кабел За Tivax Mi Traveler 10 Q-8 970 80 Q-8 7 D8 10 D-8 7 D-5 G 80 D8 W 10 D8 B 97 D16 W 3 D-8 Таблет компјутер. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.