Zewuai Нов Божиќен принт, резиден со дишење повеќенаменско лице C-Over Use Facemasks-hopy од САД
  • Неодамнешно

Zewuai Нов Божиќен принт, резиден со дишење повеќенаменско лице C-Over Use Facemasks-hopy од САД

DEN 256.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Совршен подарок : Модата и уникатниот дизајн е исто така идеален избор за подароци Совршен подарок за членовите на семејството, пријателите и секој што го сакате. Одличен избор за подароци давање на Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година и роденден, итн. ★ Дишење : Маска за фактури е дизајниран во памучен материјал, правејќи да дишете слободно, навистина удобно. ★ Удобно : Избраниот материјал е со висок квалитет, кој е мек и пријателски за кожата за носење. ★ Истегнување : Еластичната лента го олеснува носењето, нема да попушти и нема да ги повреди ушите. Слободна големина. For more Christmas/Halloween Facemasks , welcome to search for "Zewuai", more new styles are waiting for you to unlock~ Product Material : Polyester cotton Other Description : Full-Width Printing, Single-Sided Printing Suitable For Cycling, Camping, Running, Патување, качување и дневна употреба.