ИРДФВХ 2 парчиња Златни Метални Шарки Мини Долга Златна Шарка Мебел Фитинзи Хардвер Кабинет Кутија За Накит Дрвена Кутија Античка Гроздобер Шарка
  • Неодамнешно

ИРДФВХ 2 парчиња Златни Метални Шарки Мини Долга Златна Шарка Мебел Фитинзи Хардвер Кабинет Кутија За Накит Дрвена Кутија Античка

DEN 1355.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден за општи цели како што се поправка на кутии за накит, изработка на модели, кутија за складирање итн Погоден за врати, ормари, фиоки, кутии за накит итн. Таа е погодна за различни мебел и може да се користи за декорација. Тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја затворите вратата. Мини големината одговара на повеќето видови врати. Карактеристика : тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја затворите вратата.Мини големината одговара на повеќето видови врати.Издржлив и лесен за инсталирање.Убава декоративна шарка.Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врати, ормари, корпи за отпадоци, гардероби, старомодни ормари за накит, куфери, ормари итн.материјал : металбој : листа на златни пакувања : 2 х хингеноти : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-5мм. бојата може да биде различна, ве молиме разберете.Врата Хардвер Брави Врата Шарки Кабинетот Хардвер Кабинетот Мебел Шарки Шарки.