Прибор за хранење за бебиња во слатка јоргована за девојчиња за бебиња - Комплетен сет од 5 компјутери - Бебе LED одвикнување поставено од Muqeepeeko
  • Неодамнешно

Прибор за хранење за бебиња во слатка јоргована за девојчиња за бебиња - Комплетен сет од 5 компјутери - Бебе LED одвикнување поставено од

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Комплетен сет за одвикнување на бебиња : Надградете ги вашите плочи за бебиња и чинии за бебиња во еден удар со овој инклузивен сет што содржи поделена фиока за храна со капак и вшмукување ? Ергономски дизајнирани комплети за хранење за бебиња за момче и девојчиња : Нашата лажица и вилушка се совршени за мали раце што учат да се само-хранат. ? Трајни и безбедни не-токсични силиконски самостојни сетови за одвикнување : Нашите сет на плочи и чинии за мали деца е направено од 100% врвен силиконски силикон за храна за безбедност на бебето и вашиот мир на умот. ? Обвинети за лесни за употреба и чисто хранење за бебиња : Нашиот удобен силиконски сет со плочи за вшмукување за мали деца е машина за миење садови и микробранови безбедни за да ви помогнеме да поминете повеќе време играјќи со вашето малечко. ? Бебе мора да има : Сè уште е на пребарување на регистарот на вашето бебе? Овие материјали за хранење на мали деца се најважни работи за бебиња што ќе траат со години што ќе дојдат низ многу фази на хранење на вашето дете. Доаѓа во симпатична пакување за подароци за тушеви за бебиња за нови родители. ? Комплетен сет за одвикнување на бебиња : Надградете ги вашите плочи за бебиња и чинии за бебиња во еден удар со овој инклузивен сет што содржи поделена фиока за храна со капак и вшмукување. ? Ергономски дизајнирани комплети за хранење за бебиња за момче и девојчиња : Нашата лажица и вилушка се совршени за мали раце што учат да се само-хранат.