Тежок Поводник За Кучиња, Долг 4 СТАПКИ/ 6 Стапки, Широк 1 Инч, Најлонски Маскирен Поводник За Кучиња За Мали И Средни Кучиња
  • Неодамнешно

Тежок Поводник За Кучиња, Долг 4 СТАПКИ/ 6 Стапки, Широк 1 Инч, Најлонски Маскирен Поводник За Кучиња За Мали И Средни Кучиња

DEN 153.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетен материјал : еден слој чист најлон и еден слој маскирна ткаенина се зашиени заедно за да се зголеми јачината Издржлива метална кука : совпаѓање со сите јаки и лесна за ракување. Маскирна боја : правејќи ги вашите раси помодерни и попривлечни. 5 бои за вашиот избор. Големина : 6 стапки должина и 1 инч ширина. Тоа е совршен поводник за кучиња за одење, трчање и тренирање со вашите раси. Нашата продавница снабдување појавување јака и куче безбедносен појас, се продаваат одделно. Висококвалитетен материјал : еден слој чист најлон и еден слој маскирна ткаенина се зашиени заедно за да се зголеми јачината. Издржлива метална кука : совпаѓање со сите јаки и лесна за ракување. Маскирна боја : правејќи ги вашите раси помодерни и попривлечни. 5 бои за вашиот избор. Големина : 6 стапки должина и 1 инч ширина. Тоа е совршен поводник за кучиња за одење, трчање и тренирање со вашите раси.