Преносни блендери на Aoozi, пијалаци и тресења со лична големина, мини блендер USB -полнење, рачни спортови на блендер, патувања и дома
  • Неодамнешно

Преносни блендери на Aoozi, пијалаци и тресења со лична големина, мини блендер USB -полнење, рачни спортови на блендер, патувања и дома

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќен блендер : Aoozi 8 парчиња 304 сечила од не'рѓосувачки челик со 7,4 рангирани напони, со повисоко ниво на фреквенција на вртење околу 24,000 пати во минута, потребни се само 45 секунди за да ви донесе чаша свеж пијалак, протеински тресења, свежи сокови, маски, маски, храна за бебиња Заштита на магнетна безбедност : Аози паметен блендер опфаќа уникатен дизајн на безбедност, вклучувајќи светло за безбедност, светло за безбедност, автоматски дизајн на магнетна индукција, заштита на пристаништето за полнење со силикони, база на апсорпција на лизгање и шок што ја штити вашата безбедност при правење вкусен сок. Силна батерија : Blender Aoozi Smoothie поддржува 20 пати мешање на 3-5 часа целосно полнење, што може лесно да се наполни со електрична енергија/wallид полнач/компјутер/USB уреди. Преносен за патување, кампување, риболов, дом и канцеларија, патување со преносот што треба да се оди. Еко-пријателски : блендерот за пијалаци без соковник БПА е изработен од нетоксичен и еколошки материјал за храна, висококвалитетен ABS школка, не'рѓосувачки челик со храна 304.